Prasy zmiennokomorowe RB455/456

6 MODELI PRAS O WYMIARACH 90 DO 150 LUB 90 DO 180
Niezawodne , wytrzymałe i wydajne prasy zmiennokomorowe marki Case IH pozwolą Ci zachować wysoką jakość trawy i szybko zebrać z pola słomę, formując bele o jednolitym wysokim stopni zgniotu.

Opis

POJEMNOŚĆ I GĘSTOŚĆ IDĄ W PARZE

W nowych maszynach RB zastosowaliśmy mnóstwo rozwiązań i funkcji, by każdy model był w stanie podążać nawet za największym kombajnem i by poradził sobie z formowaniem bel nawet z najcięższych plonów, bez uszczerbku dla prędkości i efektywności. Rozmiary bel można zmieniać i monitorować z wygodnego fotela ciągnika, zaś system owijania jest po prostu bezkonkurencyjny – nie musisz się już martwić o rodzaj lub stan uprawy roślinnej – po prostu podążaj za pokosem.

MONITOR

Intuicyjne sterowanie wydajnością w zasięgu ręki za pomocą onochromatycznego terminalu obsługi lub nowoczesnych kolorowych monitorów kompatybilnych ze standardem ISOBUS III pasujących do każdego rodzaju ciągnika i spełniających wymogi każdego klienta.

PODBIERACZ O DUŻEJ PRĘDKOŚCI

Dokładne zbieranie każdej uprawy roślinnej: masz do wyboru albo standardowy 4-listwowy podbieracz albo podbieracz do prac ciężkich z 5 listwami palcowymi i wzmocnionymi palcami. Nowy podwójny podajnik ślimakowy z wbudowaną rolką podającą zapewnia wysoką wydajność przy belowaniu materiału z szerokich pokosów.

SIECZKARNIA ROTOROWA I OPCJONALNA OPUSZCZANA PODŁOGA

Pracuj komfortowo – do wyboru masz wersje z podajnikiem rotorowym i sieczkarnią rotorową. Wersja z sieczkarnią rotorową jest wyposażona w 15 noży zabezpieczonych przed kamieniami, które można łatwo wymieniać bez użycia narzędzi. Uchylna podłoga umożliwia szybkie usunięcie zatorów materiału roślinnego bez konieczności wysiadania z ciągnika.

WYŚMIENITY OBRÓT BELI

Cztery rolki tworzą w komorze prasy mniejszą komorę, w której rozpoczyna się proces formowania beli. Cztery niezwykle wytrzymałe splatane lub bezszwowe pasy pozwalają uformować bele o wysokim stopniu zgniotu, perfekcyjnym kształcie i wyśmienitej odporności na wpływ czynników atmosferycznych. Mocny uchwyt pasa zapewnia bezpoślizgowe obracanie beli podczas jej formowania i osiągnięcie wysokiego stopnia zgniotu oraz powierzchni beli odpornej na wilgoć.

OPCJA DWÓCH STOPNI ZGNIOTU

Wydajność i jakość na najwyższym poziomie: system podwójnego zgniotu pozwala zwiększyć masę beli, dzięki czemu prasę cechuje najwyższy w branży stopień zgniotu. Większa masa przekłada się na mniejszą liczbę bel, a to z kolei pozwala ograniczyć koszty transportu i składowania i zapewnia wysoką jakość kiszonki.

ŁATWOŚĆ SERWISOWANIA

Solidny, niezawodny wał oraz łańcuchowy system napędowy wydłużają czas eksploatacji prasy; przekładnia główna i rolki są zabezpieczone sprzęgłami poślizgowymi. Automatyczny układ smarowania zapewnia ciągłe naoliwienie głównych łańcuchów napędowych. Dostęp do schowka na sznurek i siatkę jest wyśmienity, a prosty dostęp do wszystkich głównych komponentów prasy zapewniają szeroko otwierane do góry osłony.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prasy zmiennokomorowe RB455/456”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Menu