Serwis

Serwis maszyn rolniczych to bardzo ważny dział w firmie Danex. Głównym zadaniem jest troska nad maszynami rolniczymi, dokonywanie przeglądów i różnych napraw, które są związane z ich eksploatacją.
Dbając o kompleksowość usług i komfort swoich klientów, oferujemy profesjonalną i fachową obsługę maszyn rolniczych. Posiadamy wysoce doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników i elektryków, którzy zajmują się serwisem Case IH, Manitou, McHale oraz naprawami maszyn stosowanych w rolnictwie.

Zapewniamy drobiazgową obsługę w zakresie napraw i serwisowania maszyn gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Posiadamy bogato wyposażone stanowiska warsztatowe,  zaopatrzone we wszystkie niezbędne narzędzia, potrzebne do napraw, przeglądów i diagnostyki maszyn rolniczych. W wykonywanych przez nas pracach, korzystamy z oryginalnych części oraz różnych materiałów eksploatacyjnych od sprawdzonych i pewnych dostawców. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, uczestnicząc w różnych szkoleniach i profesjonalnych warsztatach, zarówno w Polsce i zagranicą, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia. Wyszukamy i naprawimy każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę.

Obsługujemy klientów w zakresie:

● serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników Case IH, ładowarek Manitou, pras i prasoowijarek McHale;

● przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne;

● naprawy ciągników;

● naprawy maszyn rolniczych: sieczkarni, kombajnów, pras belujących, maszyn zielonkowych;

● kapitalne remontów silników;

● naprawy instalacji hydraulicznej i elektrycznej;

Danex - Sprzedaż, wynajem maszyn rolniczych

Każdy rolnik, który korzysta z nowoczesnej maszyny, zdecydowanie doceni możliwość dostępu do komfortowej strefy napraw, gdzie każda maszyna rolnicza odzyskuje swoją niedawną funkcjonalność i sprawność. Maszyny rolnicze, to bardziej skomplikowane urządzenia, niż każdy inny pojazd, dlatego każda naprawa wymaga odpowiednich kwalifikacji i umiejętności, specjalistycznej wiedzy i odpowiednich części zamiennych. W naszym serwisie mogą Państwo mieć pewność, że każdą naprawę, czy gwarancyjną, czy pogwarancyjną, wykonają fachowcy, dedykowani do tego typu urządzeń.
To, co istotne, zawsze informujemy klienta o kosztach naprawy, czasie jej trwania, a także zakresie prac serwisowych, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Idealne rozwiązanie dla każdej maszyny

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Niezależnie od wieku i modelu Twojego wyposażenia Case IH, możesz liczyć na najszerszą gamę części zamiennych, wyprodukowanych dla Twojej maszyny i zaprojektowanych z myślą o szczytowej wydajności, spełniających najsurowsze normy.
Jakość i niezawodność oryginalnych części Case IH, części regenerowanych, akcesoriów i osprzętu w połączeniu z profesjonalną obsługą ze strony techników Case IH u Twojego dealera mają zasadnicze znaczenie dla utrzymania wartości Twojego Case IH w czasie, chroniąc Cię przed nieplanowanymi przestojami, zapewniając bezpieczeństwo Twojej pracy.​

Promocja
Już po sezonie? Sprawdź swoją maszynę teraz

Jeśli chcesz… możemy Ci w tym pomóc! Niezależnie od tego, jak ciężko pracował Twój sprzęt, należy go W związku z tym, także i po tym sezonie przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę przeglądową pod hasłem WYBIERZ ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE. Wszystko po to abyś mógł się przekonać czy Twój ciągnik CASE IH jest w pełni sprawny. Podczas trwania promocji możesz skorzystać z naszego doświadczenia, profesjonalnej diagnostyki oraz z atrakcyjnych cen na oryginalne części zamienne do 15% TANIEJ.  Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do naszej siedziby gdzie czekają na Ciebie nasze atrakcyjne oferty. Ponadto, na miejscu możesz skonsultować eksploatację maszyny dzięki wskazówkom techników CASE IH!

Menu