Danex – Zadowolenie klienta to podstawa

Nasza firma Danex zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych zarówno nowych, jak i sprowadzanych z zagranicy jako używane. Należymy do największych firm tego typu w północno wschodniej Polsce. W swojej ofercie posiadamy maszyny rolnicze – m.in. ciągniki Case IH, Prasy McHale, Ładowarki Manitou. Priorytetem swojej działalności jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego staramy się aby renoma firmy była jak najlepsza i wpływała na ciągły rozwój naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn rolniczych

Danex - Sprzedaż, wynajem maszyn rolniczych

Dlaczego warto nas wybrać?

Danex - Sprzedaż, wynajem maszyn rolniczych
Perfekcja
w każdym calu

Naszą misją jest również dbałość o każdą maszynę rolniczą, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy również usługi serwisowe sprzętu rolniczego. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także ciągłe podnoszenie kompetencji swoich pracowników sprawia, że jesteśmy niezawodni, każdą maszynę jesteśmy w stanie doprowadzić do stanu pierwotnego, sprzed usterki. Posiadamy setki zadowolonych klientów, którzy stale nas polecają i powierzają nam swoje maszyny rolnicze.

Danex - Sprzedaż, wynajem maszyn rolniczych
Części zamienne
Satysfakcja na długie lata

W stałej ofercie posiadamy części do ciągników, kombajnów i innego sprzętu ciężkiego wykorzystywanego w branży rolniczej. W chwili obecnej stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też nieustannie rozwijamy nasze powierzchnie magazynowe, aby wszystko czego potrzebują rolnicy w zakresie sprzętu rolniczego i części, było zawsze dostępne.

Danex - Sprzedaż, wynajem maszyn rolniczych
Usługi rolnicze
na wysokim poziomie

Dodatkowo świadczymy usługi rolnicze dla gospodarstw, które nie dysponują fachowym sprzętem, a potrzebują maszyn jedynie okazjonalnie. Po kontakcie z naszym biurem obsługi klienta możemy zaoferować wszystkie usługi związane z siewem i zbiorem plonów.

Nasza oferta

null

Maszyny rolnicze

null

Serwis

null

Maszyny używane

null

Wynajem maszyn

null

Finansowanie

Menu