Aktualności

OKTOBERFEST 2023 Z MARKĄ CASE IH

Spotkania z Klientami oraz Partnerami podczas jesiennego festiwalu piwa? To od lat realizowana tradycja marki Case IH! Tegoroczne święto browarnictwa w duchu #redpower zbliża się wielkimi krokami, a nasi przedstawiciele szykują dla wszystkich Przyjaciół marki szereg atrakcji. Zainteresowani? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

CO BY TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ!
Oktoberfest 2023 z marką Case IH to wydarzenie o wyjątkowym – integracyjnym charakterze, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań. Tradycyjnie już wielkie święto piwa odbędzie się jesienią i po raz kolejny zgromadzi wokół siebie fanów najnowocześniejszego i najbardziej efektywnego sprzętu rolniczego oraz browarnictwa. Wydarzenie składać się będzie z wielu lokalnych spotkań w przyjacielskiej atmosferze, organizowanych przez członków naszej sieci dealerskiej.

Od lat korzystasz z rozwiązań marki Case IH i chętnie spędzisz z nami miło czas? A może kupiłeś swój pierwszy produkt i chcesz porozmawiać na temat szkolenia lub szczegółów naszej obszernej obsługi posprzedażowej? Aby poznać konkretną datę wydarzenia organizowanego w określonej części Polski, zachęcamy do kontaktu z członkami sieci dealerskiej marki Case IH​.

O ROLNICTWIE PRZY… PIWIE!
Nieszablonowe podejście do akcji promocyjnych, a także doskonały kontakt z Klientem? To jedna z najbardziej charakterystycznych cech, które poza najwyższą jakością oferowanych produktów, wyróżnia markę Case IH. Podczas wydarzenia możecie więc liczyć na wiele okazji do inspirujących rozmów o rolnictwie, degustację piwa i kilka lokalnych akcentów. Co jednak najważniejsze, w poszczególnych lokalizacjach nie zabraknie prezentacji i premier produktowych, „smaczków” związanych z rolnictwem precyzyjnym czy technologią Connect Room, wykładów cenionych profesorów, a nawet spotkań ze znanymi osobistościami i sportowcami.

Co tu więcej dodać… Tego po prostu nie można przegapić!

APLIKACJA AXIAL-FLOW BOOSTER – NOWY POZIOM WYDAJNOŚCI

Pracujesz z kombajnem Axial-Flow® marki Case IH? A może wciąż wahasz się, czy maszyna z tyloma zaawansowanymi funkcjami będzie odpowiednim wyborem właśnie dla Ciebie? Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – tym razem z prostą, intuicyjną, a co najważniejsze, całkowicie darmową aplikacją mobilną pozwalającą m.in. na zwiększenie wydajności podczas żniw.

Pracuj mądrze, nie ciężko. Pobierz Axial-Flow® Booster App i ciesz się wszystkimi funkcjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Skorzystaj z poniższych linków.
Android: https://bit.ly/Axial-Flow_BoosterApp_Android iOS: https://apple.co/48uWViV

PROŚCIEJ SIĘ NIE DA!
Skomplikowane i nieintuicyjne narzędzia? Nie z Case IH! Nasza aplikacja jest przejrzysta i prosta w użyciu, a dzięki polskiej wersji językowej i poszczególnym funkcjom wyjaśnionym graficznie – także niezwykle intuicyjna. I co najważniejsze, Axial-Flow® Booster App obsługuje wszystkie (również te starsze) modele kombajnów Axial-Flow® z obydwóch serii – Midrange oraz Flagship.

JEDNA APLIKACJA, TYLE MOŻLIWOŚCI!
Proste rozwiązania – coś, co lubimy najbardziej! Szczególnie gdy rozwiązania te mieszczą się w kieszeni i są dostępne zawsze i wszędzie z poziomu telefonu czy innego urządzenia mobilnego. Jakie jeszcze zalety ma aplikacja Axial-Flow® Booster?

Dwa nowe modele pras LB424 XLD pozwalają z kolei uzyskać nawet o 10% wyższy stopień zgniotu niż w serii LB424 XL, jednocześnie utrzymując główne cechy serii XL i ułatwiając zarządzanie częściami zamiennymi.

  • Pozwala wybrać model kombajnu i w prosty sposób przygotować go do zbioru dowolnej uprawy.
  • Umożliwia zapisywanie własnych, indywidualnych ustawień, a następnie wykorzystanie ich w przyszłości.
  • Doradza, jak skonfigurować kombajn przed zbiorem – konfiguracja klepisk, sita, ustawienia kierownic przepływu masy, biegu rotora i przedniego bębna gardzieli.
  • Wskazuje zalecane parametry pracy systemu omłotu, separacji i czyszczenia – obroty rotora, szczelina klepiska, obroty wentylatora, ustawienia sit.
  • Pozwala optymalizować parametry zbioru oraz rozwiązywać pojawiające się problemy (zalecenia są pewnymi wartościami bazowymi i mogą wymagać dostosowania w zależności od zmiennych warunków zbioru).
  • Zawiera kalkulator strat, który w łatwy sposób pozwala oszacować ilość gubionego ziarna.
Menu