MLA- ładowarki przegubowe

Opis

Komfort pracy

Regulowana kolumna  kierownicy

Regulowany podłokietnik

Płaska podłoga dla optymalnej przestrzeni na nogi

Wtyczka 12V

Joystick wielofunkcyjny

Wybór między różnymi typami konfiguracji stanowiska operatora:

2-słupkowy otwarty baldachim (w tym ochrona FOPS)

4-słupkowy otwarty baldachim

4-słupkowy otwarty baldachim z przodem i tylne szyby

Zamknięta kabina – standardowo z ogrzewaniem, a także dostępna z opcjonalną klimatyzacją

Widoczność 360°

Centralna lokalizacja  kabiny, nachylona tylna maska i 4 światła robocze zapewniają operatorowi widoczność 360° , w dzień i w nocy. Wysoko zamontowane siedzenie stanowi doskonaly punkt widokowy na osprzęt.

Łatwe wejście

Szerokie drzwi i stopnie przeciwpoślizgowe są idealnie dostosowane do częstego wchodzenia i wychodzenia ze stanowiska operatora.

Przekładnia dostosowana do środowiska pracy

Przekładnia hydrostatyczna umożliwia dostosowanie prędkości jazdy do 30 km / h oraz dostosowanie siły pociągowej do zadania.  Wybierz prędkość za pomocą prostego naciśnięcia bezpośrednio z joysticka.  Precyzja i siła pociągowa, przekładnia hydrostatyczna gwarantuje płynną obsługę.

 M-Vario Plus skrzynia biegów  Płynnie osiągaj prędkość 40 km / h bez zmiany biegów! Ta przekładnia bezstopniowa (CVT) składa się z dwóch silników hydraulicznych napędzanych hydraulicznie  pompa. Przy niskich prędkościach dwa silniki są aktywne. Moc pociągowa jest zatem porównywalna z mocą przekładni hydrokinetycznej. Przy wysokich prędkościach aktywny jest tylko jeden silnik. Maksymalna prędkość jest osiągana bez strat energii, dzięki czemu wysoka  moc trakcyjna zostaje zachowana. Zużycie paliwa jest zoptymalizowane, a zanieczyszczenie dźwięku powodowane przez przekładnię jest zmniejszone. M-Vario Plus łączy w sobie precyzję i wydajność i jest przyjemny w użyciu, nawet dla najbardziej niedoświadczonych użytkowników.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MLA- ładowarki przegubowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Menu