Farmlift 525-935

6 MODELI O MAKSYMALNYM ZSIĘGU OD 5,7 DO 9,1 M.
Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ładowarki teleskopowe Farmlift aby spełnić wymagania dzisiejszego rolnictwa- małych gospodarstw oraz dużych przedsiębiorstw. Bez względu na to co potrzebujesz, Farmlift jest do Twoich usług. Niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu, wiesz że możesz liczyć na wysoki komfort prac, krótki czas załadunku i szybkość wykonywanych czynności.

Opis

Serię ładowarek teleskopowych Farmlift zaprojektowano i wykonano, aby zaspokoić różne potrzeby współczesnych rolników – od właścicieli mniejszych gospodarstw aż po posiadaczy ogromnych firm. Niezależnie od potrzeb zawsze znajdziesz odpowiedni model ładowarki Farmlift. Jakikolwiek model wybierzesz, wiesz, że możesz liczyć na najwyższą wygodę pracy, krótkie czasy załadunku i błyskawiczną reakcję maszyny.

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O TWOIM KOMFORCIE

Wysokiej klasy kabina zapewnia optymalne środowisko pracy, a ergonomiczny dżojstik szybką i bezpieczną obsługę. Wszystkie modele ładowarek Farmlift posiadają kabinę z dużą przeszkloną powierzchnią, zapewniającą optymalną widoczność w każdą stronę i do góry. Układ wentylacji jest w standardzie, natomiast klimatyzacja jest oferowana dodatkowo. Nowe reflektory w technologii LED o zakresie działania 360° zamienią ciemną noc w jasny dzień.

MOC, KTÓREJ POTRZEBUJESZ

Ładowarki Farmlift zostały skonstruowane przy użyciu sprawdzonych i niezawodnych komponentów z myślą o zapewnieniu minimalnego zużycia paliwa i maksymalnej wydajności. Moc ładowarek Farmlift sięga od 74 KM w przypadku kompaktowego modelu 525, aż do 129 KM (moc maksymalna 145 KM) w przypadku modeli 636 i 742 i zapewnia każdemu użytkownikowi odpowiednią moc do wykonywanych zadań. Wszystkie modele posiadają 4-cylindrowy silnik z układem wtrysku paliwa Common Rail, który spełnia europejską normę emisji spalin Stage IV.

MAKSYMALNA TRAKCJA

Komponenty układu przeniesienia napędu są idealnie dopasowane do siebie, zapewniając optymalną moc i wydajność. W modelu Farmlift 525 uzyskano je dzięki zastosowaniu przekładni hydrostatycznej i pompy o zmiennym wydatku. Ładowarki posiadają przekładnię typu Powershift 4×3 (w modelach 633, 737 i 935) lub automatyczną przekładnię 6×3 (w modelach 636 i 742). Umieszczone na dżojstiku elementy sterowania przekładnią nawrotną Powershuttle ułatwiają obsługę i zwiększają komfort pracy.

WYDAJNY UKŁAD HYDRAULICZNY

Każdy model ładowarki kryje w sobie doskonały układ hydrauliczny, który pozwala uzyskać maksymalną moc i wydajność. Nowa pompa CCLS o wydatku 140 l/min jest na wyposażeniu modeli 633, 737 i 935. Modele Farmlift 636 i 742 posiadają pompę tłoczkową o zmiennej objętości skokowej z układem kompensacji natężenia przepływu i obciążenia o wydatku 140 l/min. Wszystkie funkcje układu hydraulicznego są sterowane elektronicznie i proporcjonalnie za pomocą wbudowanego, wielofunkcyjnego elektronicznego dżojstika umieszczonego na końcu regulowanego podłokietnika fotela.

BARDZO BEZPIECZNE

Modele ładowarek Farmlift posiadają wzmocnioną ramę i układ pomiaru obciążenia, co zwiększa bezpieczeństwo operatora. Doskonała stabilność i płynne działanie wysięgnika ładowarek Farmlift dzięki sprzężeniu działania hydraulicznego siłownika wyrównującego i siłownika pochylania. Doskonałe kąty ładowania i zrzucania ładunku zapewniają pełny załadunek i szybkie opróżnianie materiału przy każdej pracy.

ODPOWIEDNI ROZMIAR DO KAŻDEJ PRACY

Niewielkie wymiary stanowiły jedno z kluczowych kryteriów przy projektowaniu ładowarek Farmlift. Wszystkie modele mają nisko położony środek ciężkości zapewniający optymalną trakcję i zwrotność. Układ kierowniczy z trzema trybami ułatwia pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Rozstaw osi w modelach Farmlift 633, 636, 737, 742 i 935 wynosi 3 m i zapewnia wyśmienitą stabilność przy niewielkim promieniu skrętu równym 3,91 m.

ŁATWE SERWISOWANIE

Ładowarka teleskopowa Farmlift to maszyna zaprojektowana i wykonana z myślą o długich dniach pracy. Proste i zajmujące niewiele czasu czynności konserwacyjne zapewniają maksymalną niezawodność. Wymiana oleju co 500 godzin daje więcej czasu na pracę.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Farmlift 525-935”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Menu