Farmall C 55-115

7 MODELI O MOCY OD 58 DO 114 KM
Ciągniki Case IH Farmall C definiuje wszechstronność i kompaktowe wymiary, pod którymi kryje się silnik i przekładnia napędowa, których osiągi przekraczają oczekiwania. Sekret ich funkcjonalności to łatwe przełączanie pomiędzy pracą na ciasnych przestrzeniach gospodarstwa a całodniową pracą na pełnych obrotach w polu. Zarówno na domowych użytkach zielonych i gospodarstwach hodowlanych, jak i w specjalistycznych przedsiębiorstwach, takich jak zakłady przetwórcze drobiu i zakłady warzywne ciągniki Farmall C nie tylko spełniają, ale wręcz przewyższają oczekiwania pokładane przez użytkowników w tej marce.

Opis

Jeśli szukałeś ciągnika wielofunkcyjnego, ale uważasz, że mniejsze maszyny zapewniają mniejsze możliwości w porównaniu z ich większymi i stabilniejszymi odpowiednikami, to zwróć uwagę na model Farmall C marki Case IH! Oferujemy wiele typów przekładni, od prostej przekładni mechanicznej, po 2-stopniową przekładnię Powershift z rewersem Powershuttle. Konstrukcja o niskim prześwicie i dużej mocy stanowi optymalne połączenie kompaktowego ciągnika uniwersalnego i zaawansowanych funkcji technicznych, które znasz z większych maszyn i których oczekujesz od marki Case IH. A z uaktualnionych funkcji znaleźć możemy w nim opcjonalny podłokietnik z Multicontrollerem, udźwig podnośnika aż do 4,400 kg, trzy prędkości WOM i fabryczne przygotowanie pod ładowacz. Bardziej wszechstronny, niż kiedykolwiek wcześniej.

PERFEKCYJNE STANOWISKO PRACY

Szeroko otwierane przeszklone drzwi i wejście na pełnej wysokości sprawiają, że wsiadanie do kabiny z dowolnej strony jest bezproblemowe. Elementy sterowania są rozmieszczone logicznie, a ich obsługa intuicyjna. Dzięki temu ciągnik Farmall C nadaje się zarówno do pracy dorywczej, jak i regularnej. Opcjonalny Multicontroller natomiast sprawia, że elementy sterowania funkcjami takimi, jak zmiana kierunku jazdy, przełożenia przekładni Powershift i układ zawieszenia narzędzi, znajdują się tuż pod ręką, a ich obsługa nie wymaga wysiłku.

LEPSZE EFEKTY PRZY MNIEJSZYM WKŁADZIE

Aby wykazać się swoimi możliwościami, 4-cylindrowy silnik FPT z układem Common Rail nie musi pracować z prędkością znamionową; pełną moc osiąga przy oszczędzającej paliwo prędkości obrotowej 1800 obr/min (55 C – 75 C) i 1900 obr/min (85 C – 115 C). Dzięki temu zużycie paliwa jest mniejsze we wszystkich zastosowaniach, ale także zwiększa się komfort pracy, ponieważ obniżone zostają poziomy hałasu i wibracji.

PRZEKŁADNIA NAPĘDOWA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Standardowa, mechaniczna przekładnia napędowa oferuje 12 biegów do przodu i 12 biegów wstecznych, oferując także możliwość dodania funkcji Powershuttle. Cztery najbardziej zaawansowane modele gamy są dostępne także ze sprzęgłem Powerclutch i funkcją Powershuttle, a także dwubiegową zmianą Powershift, która podwaja liczbę dostępnych biegów do 24 do przodu i 24 do tyłu, z dodatkowymi funkcjami sprzęgła Powerclutch i funkcji Powershuttle. W połączeniu z prędkością Eco wynoszącą 40 km/h, zapewniającą szybkie prędkości jazdy przy niedużych prędkościach obrotowych silnika, ciągniki te okazują się idealnym rozwiązaniem do transportu. Dla małych prędkości dostępna jest skrzynia biegu pełzania.

PAKIETY WOM ZGODNE Z ZAPOTRZEBOWANIEM

Seria Farmall C jest dostępna z pięcioma różnymi opcjami prędkości WOM: 540, 540 / 540 Eco, 540 / 1000*, 540 Eco / 1000* z obrotami zsynchronizowanymi z prędkością jazdy i 540 / 540 Eco / 1000. Wszystkie modele kabiny są wyposażone w elektrohydrauliczne załączanie WOM, a wersje z otwartym podestem dysponują załączaniem mechanicznym.

DOSTARCZAJ MOC TAM, GDZIE JEST POTRZEBNA

Ciągniki Farmall 55 C, 65 C i 75 C są wyposażone w mechaniczną regulację zaczepem MHC, a ich maksymalny udźwig wynosi 2500 kg. Ciągniki 85 C, 95 C, 105 C i 115 C dysponują mechanicznym lub elektronicznym sterowaniem zaczepu, przy czym obie wersje posiadają funkcję wykrywania ciągnięcia dolnego zaczepu. Z dodatkowym opcjonalnym siłownikiem (tylko Farmall 85 C, 95 C, 105 C i 115 C), maszyny te oferują maksymalny udźwig wynoszący 4400 kg.

IDEALNY CIĄGNIK DO OBSŁUGI ŁADOWACZA CZOŁOWEGO

Modele Farmall C są dostępne z fabrycznym przygotowaniem pod ładowacz czołowy, ze wszystkimi elementami niezbędnymi do przezbrojenia ciągnika w skuteczną maszynę do przeładunku materiałów. Współpracują efektywnie z dowolną ładowarką, choć dla optymalnej wydajności zostały zaprojektowane szczególnie do użytku z serią ładowaczy Case IH LRZ.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Farmall C 55-115”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Menu