Axial-Flow Seria 140

3 MODELE MIĘDZY 312 do 449KM
W kombajnach Axial-Flow® 140 najważniejsza jest większa wydajność — bez względu na ukształtowanie terenu. Na dodatek teraz nie zmarnujesz ani jednej minuty na prace serwisowe, dzięki ułatwionemu dostępowi do punktów serwisowania po prawej stronie kombajnu oraz zastosowaniu łatwiejszych w obsłudze, mniejszych i lżejszych klepisk. A co najważniejsze, system zarządzania pozostałościami Residue Management łatwo i szybko przełącza się pomiędzy trybem rozrzucania, a formowaniem pokosu, zapewniając równomierne rozrzucanie sieczki, istotne w nowoczesnym rolnictwie.

Opis

Kombajny Axial-Flow® z serii 140 marki Case IH zaprojektowano z myślą o potrzebach dzisiejszych wymagających klientów prowadzących średnie gospodarstwa rolne. Całkiem nowy poziom wydajności, wygody, łatwości serwisowania i niezawodności dzięki udoskonaleniom w nowych modelach.

ZESPOŁY ŻNIWNE AXIAL-FLOW® — IDEALNE DLA ROLNIKÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA KAŻDYM ZIARNIE

Zespoły żniwne Case IH najnowszej generacji — w przypadku kombajnów serii 140 dostępne w wersjach o szerokości do 9,3 m — zostały zaprojektowane na potrzeby europejskich rolników i umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału kombajnu. Oferujemy szeroką gamę zespołów żniwnych, w tym wersje zbożowe z regulowanym zespołem tnącym, wersje elastyczne, wersje z podbieraczem, wersje z przenośnikiem taśmowym oraz wersje do zbioru kukurydzy — przy czym każdy z nich zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z niezawodnymi i łatwymi w serwisowaniu maszynami marki Case IH.

PRZEDZIAŁ ROTORA – OPTYMALNE ZBIORY DZIĘKI PROSTYM USTAWIENIOM

Sprawdzona koncepcja pojedynczego rotora zapewnia wysoką wydajność i najwyższą jakość omłotu w każdych warunkach. Lżejsze i odporne na ścieranie klepiska ułatwiają przełączanie się między poszczególnymi uprawami, co pozwala zoptymalizować zbiory. Ponadto wąski kształt klepisk umożliwia większą możliwość konfiguracji roboczej w zależności od warunków zbiorów i łatwość wymiany klepisk dzięki prostemu dostępowi do przedziału rotora.

CZYSTE PRÓBKI ZIARNA I WYSOKA WYDAJNOŚĆ NAWET NA WZNIESIENIACH

Kombajny Axial-Flow® należą do rynkowej czołówki, jeśli chodzi o wielkość i efektywność obszaru czyszczenia. Dzięki zastosowaniu 6 ślimaków przepływ masy żniwnej do zespołu czyszczącego jest równomierny i spójny nawet w przypadku pracy na polach o pofałdowanej rzeźbie terenu. Nowy przepływowy system czyszczenia ziarna X Flow Cleaning zapewnia wysoką wydajność i czyste próbki ziarna podczas prac na wzniesieniach.

ZBIORNIK ZIARNA O DUŻEJ POJEMNOŚCI OPRÓŻNIONY BEZ PRZERYWANIA PRACY

Kombajny Axial-Flow® serii 140 umożliwiają szybkie dostarczanie do zbiornika dużych ilości czystego, najwyższej jakości ziarna. Dzięki maksymalnej prędkości wyładunku wynoszącej 113 l/s opróżnianie zbiornika przebiega wyjątkowo sprawnie. Długość ślimaka wygarniającego i nowa opcjonalna obracana końcówka rury wyładowczej umożliwia zachowywanie wygodnej odległości między przyczepą na ziarno, a kombajnem. Przyczepę można teraz napełniać równomiernie bez strat ziarna, nawet w wietrzny dzień, a możliwość rozładunku w czasie jazdy dodatkowo oszczędza czas.

WIĘKSZA WYGODA

Nie ma łatwiejszego w obsłudze i bardziej komfortowego dla operatora kombajnu, niż najnowszy model Case IH Axial-Flow®. Za pomocą wielofunkcyjnej dźwigni napędu — znajdującej się w zasięgu ręki — operator kontroluje wszystkie najważniejsze funkcje kombajnu. Dwie kabiny do wyboru: wersja Comfort i Luxury, która oznacza zupełnie nowy poziom wygodny, dzięki opcjonalnemu wentylowanemu fotelowi ze skórzaną tapicerką. Nowa przekładnia, sterowana elektrycznie ułatwia jazdę jak jeszcze nigdy przedtem. Operator może wybierać tryb jazdy po drogach (Road), aby poruszać się między polami lub tryb polowy (Field), by korzystać z doskonałej przyczepności na miękkiej lub błotnistej nawierzchni i na wzniesieniach.

ŚCISŁA KONTROLA NAD WYDAJNOŚCIĄ I KOSZTAMI

Zaawansowane systemy rolnicze (AFS) Case IH przekazują ważne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji w celu optymalizacji procesu zarządzania produkcją rolną — od prac uprawowych po minimalizację kosztów. Opcjonalny układ AFS AccuGuide wykorzystuje sygnał GPS i automatycznie naprowadza kombajn. Duża precyzja — wynosząca do 3 cm — praktycznie eliminuje nakładające się przejazdy, co wpływa na ograniczenie kosztów i optymalizację efektywności. Opcjonalne układy telematyki Case IH umożliwiają połączenie systemu rejestrowania danych kombajnu z komputerem w biurze, pozwalając na wymianę danych dotyczących maszyny, informacji agronomicznych oraz danych z miejsca pracy.

X-FLOW SYSTEM CZYSZCZENIA

Wraz z opcjonalnym systemem czyszczącym X-Flow, który może być automatycznie włączany i wyłączany, nowe modele serii 140 Axial-Flow mogą niwelować nachylenie stoku aż do 20 procent, bez ingerencji kierowcy. Ta i wiele innych innowacji pozwalają wykorzystać ogromną wydajność maszyny przy absolutnie minimalnych stratach ziarna.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Axial-Flow Seria 140”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Menu