ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Storti Marmix

Email
Wóz paszowy Storti Marmix jest maszyną, którą charakteryzuje niezawodność i wytrzymałość. Hodowcy bydła i producenci mleka zauważyli i potwierdzają, że wóz paszowy Storti Marmix jest jeszcze lepszy. To co wyróżnia ten wyjątkowy model z tłumu innych podobn
Storti MarmixStorti Marmix
Description

Wozy paszowe Marmix MT

  • Storti Marmix po ciągłych udoskonaleniach jest maszyną, którą charekteryzuje niezawodność i wytrzymałość, wszystkie elementy są jeszcze bardziej dopracowane. Hodowcy bydła i producenci mleka zauważyli i potwierdzają, że Marmix jest jeszcze lepszy. To co wyróżnia ten wyjątkowy model z tłumu innych podobnych maszyn to jego wydajność podczas rozdrabniania i mieszania całych bel, zarówno okrągłych jak i dużych sześciokątnych, z siana i z sianokiszonki.
  • Na dnie zbiornika paszowozu znajdują się dwa silne mieszadła rozdrabniające, które gwarantują, że cała bela będzie doskonale rozdrobniona i wymieszana. Mieszadła obracają się w przeciwnych kierunkach wciągając materiał rozdrabniany pomiędzy siebie i wypychając go po zewnętrznych stronach.
  • Pojemności paszowozów 12m3, 15m3 i 18m3 sprawiają iż maszyny są dedykowane dla średnich i dużych gospodarstw.

 

Przenośnik wyładowczy M15 regulowany wysokość wysypu. Regulowana wysokość przeciwostrza, które umieszczone jest pomiędzy ślimakami w centralnej części wozu. Gwarantuje to precyzyjne i szybkie rozdrobnienie paszy. Tak więc cała bela może być rozdrobniona i wymieszana w niebywale krótkim czasie. Wygodny dostęp i prosta obsługa. Szeroko otwierane osłony pozwalają na nieograniczony dostęp do mechanizmów, dzięki czemu obsługa i konserwacja staje się prosta i szybka.

Parametry techniczne

Parametry Marmix MT

Marmix DS

  • Dostępny jest także model paszowozu z frezem załadowczym, z możliwością obrotów w obydwu kierunkach. Dzięki tej opcji kiszonka z silosu może być szybko i czysto załadowana niezależnie od tego czy kiszonka była wcześniej rozdrobniona czy jest z całych roślin.
  • Mieszanie jest nieprawdopodobnie szybkie a pasza nie traci swej wartości odżywczej.
  • Wysypy po prawej i lewej stronie zapewniają użyteczność Marmixa w każdych warunkach a ilość paszy jaka zostaje po opróżnieniu paszowozu jest znikoma. Wpływa to pozytywnie na trwałość wozu paszowego a także na jakość mieszanki TMR.

Parametry techniczne

Broszura informacyjna

Broszura informacyjna Marmixpobierz broszurę informacyjną