ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Wycinacz do kiszonki

Email
Sprawnie, staranne i czyste cięcie zbitej trawy w każdych warunkach..
Wycinak do kiszonki McHaleWycinak do kiszonki McHale
Description

Wycinacz sianokiszonki McHale

Sprawnie, staranne  i czyste cięcie zbitej trawy w każdych warunkach.

Zasilany przez dwa  lub trzy siłowniki hydrauliczne. Ma unikatowo zaprojektowany ząbkowany nóż - ostrze, które będzie sprawnie odcinało sianokiszonkę czy kukurydzę, pozostawia gładkie lico pryzmy, co uniemożliwia dwukrotną fermentację. Wycinacz sianokiszonki jest odpowiedni dla przednich i tylnich podnośników jest także dostępny z windowym podnośnikiem. Dostępne są trzy rozmiary, na tylne zawieszenie podnośnika. Zakres rozmiarów od 1.3 m do 2.0 m szerokości pozwoli zadowolić wymagania każdego rolnika. Jakość z jaką wycinacz sianokiszonki został zaprojektowany sprawia iż praca z nim sprawia przyjemność.

Ładowacz czołowy

Pełny zakres wycinaczy sianokiszonki do ładowaczy czołowych dostępny jest dla traktorów o mocy już od 60 koni mechanicznych. Poprzez zastosowanie obejm typu wycinacze mogą być zamocowane do każdego typu ładowacza czołowego.

Podnośnik na tylne zawieszenie Winda

Wycinacz sianokiszonki McHale jest także dostepny z podnośnikiem na tylne zawieszenie. Możesz wybrać z pośród 3 różnych wysokich podnośników w zależności od twoich zapotrzebowań. Każdy podnośnik ma "szybko podciągający" system który pozwala na łatwe załączenie do traktora. Może być także zaopatrzony w hydrauliczne górne ramie odchylające.

Dane techniczne

Model

Liczba siłowników

Nóż centalny

Waga [kg]

Pojemność [l]

Wysokość/głębokość [m]

1,3m

2

Brak

365

503

0,79

1,6m

2

Brak

410

621

0,79

2,00m

3

standard

585

769

0,79