ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Wozy paszowe Storti Husky

Email
Wozy paszowe Husky to wielki krok w przód dzięki doświadczeniu zdobytemu z modelami go poprzedzającymi. Zwiększona produktywność przez wprowadzenie wielu innowacji. Zastosowanie nowego uniwersalnego frezu załadowczego uzupełnia nową wydajną maszynę..
Storti HuskyStorti Husky
Description

Wozy paszowe Husky. Idealne maszyny dla każdego hodowcy.

Wozy paszowe Husky to wielki krok w przód dzięki doświadczeniu zdobytemu z modelami go poprzedzającymi. Zwiększona produktywność przez wprowadzenie wielu innowacji. Zastosowanie nowego uniwersalnego frezu załadowczego uzupełnia nową wydajną maszynę.2_husky_mNieduże wymiary zewnętrzne robią z HUSKY?ego poręczną maszynę także w niskich oborach. Dostępność paszowozów o wielu pojemnościach (5m3-19m3)oraz możliwość wyboru wielu opcji tworzy z HUSKY?ego idealny paszowóz zarówno dla najmnieszych gospodarstw jak i dla gospodarstw o licznym stadzie.

Frez (wyposażenie standardowe Husky DS)

Tylko firmy takie jak STORI posiadające wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkowaniu frezów załadowczych do paszowozów wiedzą, że odpowiedni frez to pierwszy bardzo ważny element wozu paszowego mający ogromny wpływ na jakość paszy.
Urządzenie załadowcze HUSKY?ego gwarantuje szybki załadunek szerokiej gamy produktów, przy czym pozostawia po sobie porządek, a w przypadku kiszonki w silosie równo odciętą nieposzarpaną ścianę. Zapobiega to fermentacji i gniciu kiszonki, co negatywnie wpływa na zdrowie zwierząt oraz produkcję mleka i mięsa.
Specjalna konstrukcja wysięgnika frezu załadowczego, pozostająca poza zbiornikiem wozu, zostawia otwartą przestrzeń między frezem a zbiornikiem, przez co pasza zawsze łatwo i bez przeszkód trafia do paszowozu.
Specjalna opuszczana tylna ściana pozwala na to, że wóz paszowy zawsze pozostaje w poziomie, gwarantuje to dokładne ważenie a konstrukcja maszyny nie jest narażana na niebezpieczne naprężenia. Lemiesz opuszczanej ściany dokładnie zbiera paszę z podłoża i pozostawienie miejsca składowania schludnym.

?Fast-Cut Multiflow?: nowe serce maszyny.
Porównując z innymi wozami paszowymi na rynku, przewaga tej maszyny ujawnia się w zbiorniku. Zbierane przez lata doświadczenie z testów na modelach poprzedzających model Husky oraz skrupulatna praca nad nowym mieszadłem ?sercem tej maszyny?, pozwoliły uzyskać konstruktorom STORTI niespotykane dotąd rezultaty pracy systemu ?Fast-Cut Multiflow?.
Mieszadło centralne to bardzo wytrzymała rura, na której końcach przyspawane są asymetryczne czopy. Rezultatem takiego rozwiązania jest jednoczesne mieszanie osiowe i promieniste w stosunku do mieszadła oraz podnoszenie mieszanego materiału. Podnoszenie materiału odbywa się na całej długości mieszadła, jednakże w przedniej części materiał jest podnoszony bardziej, ponieważ z przodu pasza jest bardziej skompresowana. Poprzez zastosowanie tego rozwiązania zapotrzebowanie na moc jest minimalne, wymieszana pasza jest miękka i lekka zachowując niezmienioną strukturę i organoleptyczną jakość.

Górne ślimaki
Aby zapewnić perfekcyjne mieszanie, potrzebne są różne typy górnych ślimaków w zależności od pojemności paszowozu:

 • Modele 5 i 7 m3 są wyposażone w dwa krótkie górne ślimaki;
 • Modele 9 i 12 m3 są wyposażone w jeden krótki i jeden długi górny ślimak, który dochodzi aż do tylnej ściany wozu paszowego i ma wyjątkowy kształt zapobiegający owijaniu się materiału;
 • Modele 16 i 19 m3 są wyposażone w dwa długie mieszadła i mają wyjątkowy kształt zapobiegający owijaniu się materiału.
 
Przekładnia: najwyższa sprawność przez cały okres użytkowania maszyny9_husky_przekladnia_m

Skrzynia przekładniowa przenosząca napęd na mieszadła, będąca rezultatem badań i technologii stosowanej przez Storti, składa się z:
 • przekładni planetarnej z wyjątkowym suchym sprzęgłem (spełniającym najbardziej restrykcyjne europejskie wymogi bezpieczeństwa).
 • silnych łańcuchów napędzających górne ślimaki, zębatek zamontowanych bezpośrednio na ślimakach,
 • łożysk podporowych, które zamocowane są przed zębatkami, aby wyeliminować ryzyko pęknięcia wału,

Technologia Storti uwydatnia zalety stosowania TMR
Tylko wysokiej jakości dobrze wymieszana dawka pokarmowa zapewnia prawidłowe żywienie bydła, na tym właśnie polega przewaga żywienia w systemie TMR. Dzięki badaniom mających na celu uzyskanie optymalnego TMR, wysokiej jakości komponentów paszowych oraz paszowozowi Storti zagwarantujesz doskonałą dawkę pokarmową o najwyższych parametrach fizycznych zapewniających dobre przeżuwanie przez zwierzęta. To natomiast zapewni odpowiednią fermentację u zwierząt i poprawi strawialność włókna. Wszystkie te czynniki wpłyną pozytywnie na samopoczucie zwierząt i podwyższą ich produkcyjność.

Elektroniczny system wagowy:

 • precyzja,
 • wiarygodność i niezawodność

  Aby dobrze wykorzystać możliwości jakie daje system żywienia TMR, niezbędny jest niezawodny i dokładny system wagowy. Dlatego wszystkie maszyny Storti posiadają elektroniczny system wagowy oparty na trzech czujnikach oraz kilku różnych programowalnych urządzeniach wagowych.

  Dane techniczne Husky MT

  Dane techniczne Husky DS

  Broszura informacyjna wozy paszowe Husky

  Pobierz broszurę informacyjną