ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Ciągnik Case IH - NOWY MAXXUM

Email
Nowe ciągniki Maxxum to najbardziej stylowe maszyny średniej mocy w historii marki, które jednocześnie zapewniają sławną już łatwość obsługi i konserwacji. Oto ciągniki, z których posiadania i obsługi będziesz naprawdę dumny.
Case, Maxxum, ciągnik CaseNOWY CASE MAXXUM
Description

NOWY MAXXUM ? ŚWIEŻE I UNIWERSALNE

Niezależnie, czy jesteś rolnikiem czy zleceniobiorcą, wiemy, że szczycisz się własną pracą i dbasz o wizerunek swojej firmy w oczach klientów. Dlatego nowe ciągniki Maxxum to najbardziej stylowe maszyny średniej mocy w historii marki, które jednocześnie zapewniają sławną już łatwość obsługi i konserwacji. Oto ciągniki, z których posiadania i obsługi będziesz naprawdę dumny.

  JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Sprzedaż maszyn: tel. 86 279 15 65

Dane techniczne

5 MODELI O MOCY OD 116 DO 145 KM ...

Standardowe modele ciągnika Maxxum są co prawda wersją podstawową, lecz ich bogate wyposażenie robi wrażenie i dostarcza użytkownikowi odpowiednie rozwiązania technologiczne wychodzące naprzeciw wymaganiom współczesnego rolnictwa..

Model  Moc silnika [KM/kW]   Liczba cylindrów/ pojemność (cm3)
Rodzaj przekładni Maks. udżwig
Maxxum 115 nowy
116 / 85 4/4.485 4-biegowa 16x16 Semi-Powershift 7115 / 7864
Maxxum 125 nowy
125 / 92 4/4.485 4-biegowa 16x16 Semi-Powershift 7115 / 7864
Maxxum 135 nowy
135 / 99 4/4.485 4-biegowa 16x16 Semi-Powershift 7115 / 7864
Maxxum 145 nowy 145 / 107 4/4.485 4-biegowa 16x16 Semi-Powershift 7115 / 7864
Maxxum 150 nowy 145 / 107 6/6,728 4-biegowa 16x16 Semi-Powershift 7115 / 7864

Przekładnia

PROSTA LUB INTELIGENTNA.

Mimo że Maxxum to podstawowa seria ciągników naszej marki, to nie ma nic podstawowego w przekładniach ciągnika Maxxum. W tych podstawowych z punktu widzenia mocy i wielkości maszynach zastosowano przekładnię powershift 16x16 40 km/h z czterema zakresami przełożeń niewymagającymi użycia sprzęgła. Opcja biegów pełzających pozwala podwoić tę liczbę do 32x32, a na dodatek dostępna jest 4-biegowa przekładnia powershift 17x16, która zapewnia maksymalną prędkość jazdy 40 km/h przy obniżonych obrotach silnika lub prędkość maksymalną 50 km/h. Dlatego nawet jeżeli prosta, 4-biegowa przekładnia powershift spełnia potrzeby danej działalności, to w przypadku ciągników Maxxum i tak nie wymusza to zbędnej oszczędności na wyposażeniu.

Maxxum Front axle suspension

Silnik

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI.

 

Maxxum Engine
Serce każdego ciągnika Maxxum stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych, oszczędnych i wydajnych silników w branży, który umożliwia precyzyjne wykonanie każdej pracy bez zbędnych nakładów. W przypadku maszyn marki Case IH nie trzeba szukać dodatkowego zasilania zewnętrznego, ponieważ nasze silniki pochodzą ze spółki siostrzanej, czyli FPT Industrial, która produkuje jedne z najwyżej cenionych jednostek napędowych w branży rolniczej. Wszystkie modele tych ciągników, od czterocylindrowego Maxxum 115 o mocy 116 KM aż do sześciocylindrowego Maxxum 150 o mocy 145 KM (parametry znamionowe) wyposażono w czterocylindrowe silniki FPT o pojemności 4,5 litra, oprócz flagowego Maxxum 150 z sześciocylindrową jednostką 6,7 litra.

 

 

 

 

 

Hydraulika

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ.

Pompa o stałym wydatku zapewnia natężenie przepływu oleju nawet 80 l/min, a pompa tłokowa o zmiennym wydatku, dużej pojemności i z kompensacją ciśnienia przepływu stanowi wyposażenie dodatkowe ciągników Maxxum. Przy udźwigu nawet 7115 kg (w modelach z pompą hydrauliczną o przepływie 80 l/min) lub 7864 kg (z pompą o przepływie 113 l/min), ciągniki Maxxum z łatwością podniosą każdy ciężar. Przedni TUZ o udźwigu 3100 kg jest opcjonalny. Układ elektronicznego sterowania podnośnikiem (EHC) stanowi wyposażenie standardowe wszystkich modeli Maxxum, z pełną elektroniczną regulacją wysokości roboczej i amortyzacją podnośnika (HRC). Ciągniki Maxxum są wyposażone w maksymalnie cztery tylne i dwa międzyosiowe mechaniczne zawory zdalne, natomiast w modelach Maxxum Multicontroller i Maxxum CVX można korzystać z czterech elektronicznych zaworów tylnych i trzech międzyosiowych.

 

Kabina

WYGODNA JAZDA.

W Case IH wiemy to doskonale: wypoczęty operator to wydajny pracownik. Właśnie dlatego w najnowszych modelach Maxxum zwróciliśmy jeszcze większą uwagę na funkcje związane z jazdą. Ciągniki Maxxum zaprojektowano, aby zapewnić wygodę operatora przez wiele godzin, dzień po dniu, niezależnie od zaplanowanej pracy czy terenu. W tym celu wyposażyliśmy je w ulepszony układ amortyzacji osi przedniej oraz większy wybór foteli.

NOWY SYNONIM ŁATWOŚCI OBSŁUGI.

Jeśli korzystałeś już z ciągnika Maxxum, dobrze wiesz, jak intuicyjne jest jego sterowanie. Jeśli nie, wsiadaj i przekonaj się już dziś! Oto maszyny stworzone dla tych, którzy rozumieją ciągniki, a tym samym rolnictwo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz maszyny o standardowym czy najbardziej zaawansowanym wyposażeniu, zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiedni model Maxxum, a każdy z nich zapewni identyczną prostotę obsługi.

Oświetlenie

DOSKONAŁE OŚWIETLENIE.

Wczesne pobudki i praca do późna to konieczność w branży rolniczej. I właśnie dlatego specjaliści z Case IH zastosowali w najnowszej generacji ciągników Maxxum jeszcze silniejsze oświetlenie. Nowa stylizacja dachu obejmuje pełen pakiet oświetlenia o promieniu 360 stopni, abyś mógł wyraźnie widzieć nie tylko drogę przed sobą i to, co dzieje się z tyłu ciągnika, ale również zewnętrzne końce narzędzia.

 

Galeria

Broszura

Pobierzpdf