ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

 

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

 

 

Demo Tour Case IH


12 kwietnia 2014

 

Zapraszamy Państwa na Demo Tour, które odbędzie się 12 kwietnia 2014 w siedzibie naszej firmy. W programie nie zabraknie ciekawych atrakcji między innymi: pokaz maszyn Case IH, atrakcyjne konkursy wraz z nagrodami. Zapraszamy bardzo serdecznie.

 

Case Demo

XX Regionalna Wystawa Zwierząt hodowlanych


Szepietowo, 29-30 czerwca 2013

xx-targi

Zielona Gala Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego


Szepietowo, 25-26 maj 2013

targi-zielona gala-szepietowo

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Zielonej Gali 2013, które odbędą się w dniach 25-26 maj 2013 w Szepietowie.

 

Podczas tegorocznej gali zaprezentujemy szeroki asortyment maszyn zielonkowych.

 

Zapraszamy

 

 

Zapraszamy na Demo Tour Z Manitou 10.05.2013


DEMOtour

Na pokazach maszyn czekają na Was:


- niezapomniane atrakcje
- materiały promocyjne
- sympatyczne spotkania
- pokazy maszyn i oryginalnych osprzętów

WSZYSTKO BEZPŁATNIE !

POKAŻEMY:

- KOMPAKTOWĄ ŁADOWARKĘ TELESKOPOWĄ MLT 625 ? niezbędną w małym gospodarstwie. Krótka prezentacja MLT 625 poniżej na filmie:

- NOWY STANDARD PREMIUM ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH W POSTACI MASZYNY MLT 840 ? reakcje na widok tej maszyny przypadkowego przechodnia zarejestrowaliśmy na filmie :)

- ŁADOWARKĘ PRZEGUBOWĄ AL 406 MARKI MUSTANG ? parę słów o MUSTANGach poniżej na filmie:

 

ZAPRASZAMY!

 


Dealer Case

 

Marka Case IH szczyci się tradycją pionierów w branży rolniczej i motoryzacyjnej. Jest ona spadkobiercą wspaniałych producentów maszyn rolniczych, znanych między innymi pod markami Case, International Harvester i David Brown. Każda z tych marek odegrała doniosłą rolę w historii i rozwoju firmy Case IH. Z biegiem lat wiele się zmienia, lecz te legendarne czerwone maszyny będą zawsze symbolizowały zaangażowanie w zapewnienie efektywności w rolnictwie.

 

Obecnie Case IH produkuje pełen asortyment wysokiej jakości ciągników, kombajnów oraz osprzętu do maszyn, a także jest liderem w zakresie technologii powiązanych z zaawansowanym systemami dla rolnictwa (AFS).

 

Postanowiliśmy wspierać naszych klientów tymi technologiami, dlatego też Baza Maszynowa Danex od 1 października 2011 roku została autoryzowanym delerem Case IH na województwo podlaskie. W związku z tym wydarzeniem oferta firmy rozszerzyła się o bogatą gamę:

 

  • ciągników rolniczych,
  • pras oraz prasoowijarek,
  • kombajnów zbożowych.