ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Ładowacze czołowe Quicke

Email
W 1940r Alo wymyślił i wyprodukował pierwszy ładowacz. Od tego momentu firma Alo zobowiązana jest do tworzenia dla Ciebie najlepszych ładowaczy w historii.
Ładowacze czołowe QuickeŁadowacze czołowe Quicke
Description

Ładowacze czołowe Quicke Twoja siła

Dostarczyć moc to jedna rzecz. Zoptymalizować wykorzystanie mocy w czasie korzystania z różnych funkcji to zupełnie inna sprawa..

Zrozumienie tej myśli pozwala zauważyć doskonałą wydajność pracy ładowaczy Quicke i w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciągnika. Dlatego stale udoskonalane produkty, dają najbardziej wszechstronne wykorzystanie mocy oraz liczne korzyści. Wysoka jakość, która staje się oczywista wraz  z każdym rokiem. Moc, która się opłaca i trwa dłużej ? to ważna część poczucia satysfakcji z Quicke.

Inżynierowie z Alo Quicke corocznie poświęcają tysiące godzin na projektowanie wszystkich elementów od sworzni po ramiona ładowaczy. Jasno określonym celem jest tworzenie rozwiązań, które poprawią wydajność pracy, bezpieczeństwo i ergonomię. Nagrodą za te starania jest pozytywny odzew użytkowników na całym świecie. To pozwala sądzić, iż żaden inny ładowacz nie jest lepiej przemyślany i lepiej przetestowany. To jest poziom, który firma chce utrzymać i wzmacniać, tak aby Quicke zawsze był Twoim pierwszym wyborem.

Wyjątkowe szczegóły, tylko dla Ciebie

Ułatwianie pracy przy oszczędności czasu, zwiększonym komforcie i bezpieczeństwie. Te czynniki są siłą napędową w ponad 50 letniej historii Quicke. Nieustające wysiłki, aby stworzyć idealny ładowacz dla Ciebie. To wraz z (a nawet przed) gwałtownym rozwojem zaawansowanych technicznie ciągników wyposażonych w mocne silniki. Jedna rzecz jest pewna, nigdzie  na świecie nie znajdziecie ładowacza z tyloma inteligentnymi rozwiązaniami i nowinkami technicznymi jak Quicke. Ładowacz czołowy wyposażony jest standardowo w nowatorskie rozwiązania, gdzie każdy szczegół jest dobrze przemyślany, aby dać jak najwięcej korzyści. Właściciele Quicke, nie tylko stają się posiadaczem najlepszego na świecie ładowacza czołowego, ale otrzymują również najlepszy na świecie poziom niezawodności.

 

Rozwiązania konstrukcyjne

Lock & Go

Szybki wygodniejszy system podłączania
i odłączania ładowacza. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, bez konieczności kompromisu w sprawie bezpieczeństwa.

SoftDrive system amortyzacji drgań

Jazda w dowolnym miejscu,w płynny sposób. Ten nowatorski system tłumienia drgań został zwiększony w połączeniu z systemem LCS, zmniejsza obciążenia wysięgnika i ram wsporczych, jak również kierowcy i ciągnika. Włącznik/wyłącznik amortyzacji umieszczony w kabinie.

LCS system sterowania ładowaczem

Sterowalność, użyteczność, wydajność, bezpieczeństwo - nowy rozdzielacz LCS (Loader Control System), z joystickiem nowej generacji, daje zupełnie nowy poziom kontroli ładowacza i wykonywanej pracy.

Najlepsza możliwa widoczność

Brak jakichkolwiek rurek lub węży, które ograniczałyby widoczność. Bez brudu albo śmieci, które mogą się gromadzić, nawet jeśli doposażysz swój ładowacz. Wszystkie rurki i węże znajdują się wewnątrz ramienia ładowacza.

Unikalna wytrzymałość

Wytrzymałość na skręcanie oraz bardzo mocna konstrukcja to sprawia, że jesteśmy liderem na
rynku. Te zalety zostały osiągnięte dzięki unikalnemu
spawaniu ramion ładowaczy w podwójne ?U?, a dzięki spoinom od strony ciągnika otrzymujesz elegancki wygląd.

Silny i sprytny pod każdym względem

Wszystkie sworznie są galwanizowane i wyposażone
w unikalne zabezpieczenie. Ramka osprzętu z wytrzymałymi sworzniami, tam gdzie obciążenia są największe. Sprężynowy talerz z gumą zapobiega ruchom wzdłużnym i utrzymuje smar.

 

Wyposażenie ładowaczy seria Q x5

Standardowe:

  • rozdzielacz 3 sekcyjny ERGO -DRIVE (dwie sekcje mechaniczne),
  • sterowanie mechanicznie przy pomocy joysticka;
  • pochłaniacz drgań i wstrząsów SOFT -DRIVE ( akumulatory hydrauliczno ? gazowe ) sterowany z joysticka;
  • rama nośna i zestaw hydrauliczny do ciągnika;
  • automatyczne łączenie osprzętu CLIC -ON (zaczepienie osprzętu bez wysiadania z ciągnika). Nasze automatyczne
    zaczepianie osprzętu z jego zintegrowaną funkcją bezpieczeństwa, sprawia, że narzędzia robocze mogą być podczepione tylko w jeden sposób ? tak jak trzeba. Maksymalizuje to bezpieczeństwo i minimalizuje czas przestoju.
Dodatkowe:
  • hydraulika ładowacza spięta w jedną listwę tzw. HYDRO - QUICK
  • hydraulika osprzętu spięta w jedną listwę tzw. SELECTO -  SELECTO FIX. Wygodne rozwiązanie dla połączenia przewodów hydraulicznych osprzętu. Pracuje na tej samej zasadzie jak Hydro Quick. Możesz podłączyć przewody hydrauliczne osprzętu roboczego bardzo szybko. Powierzchnia bloku urządzenia jest łatwa do czyszczenia i zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia układu hydraulicznego ciągnika umożliwiając podłączenie hydrauliki nawet pod ciśnieniem.

Broszura informacyjna, katalog Quicke

Pobierz broszurę informacyjną pdf

Instrukcja obsługi Ładowacz Quicke

Pobierz instrukcję obsługi ładowacza Quicke