ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

Ciągnik Case IH CASE MAGNUM

Email
Nowa seria Magnum umożliwia osiągnięcie wysokiej prędkości podczas jazdy po drodze oraz wysokiej produktywności w trakcie prac polowych. Jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali ciągnika o większej wszechstronności zastosowań.
Case MagnumCase Magnum
Description

MAGNUM FIRMY CASE IH ? MOC I SŁAWA

Silniki w ciągnikach serii Magnum zostały skonstruowane, aby dostarczać maksymalną moc dzięki technologii Efficient Power. Technologia selektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) zapewnia najwyższą wymaganą moc przy niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin. System Zarządzania Mocą Silnika dostarcza dodatkowo do 37 KM mocy, gdy jest ona potrzebna podczas jazdy po nierównym podłożu czy po stromym terenie oraz podczas prac z wykorzystaniem nowoczesnych, dużych i wydajnych narzędzi wymagających większej mocy wałka WOM i układu hydraulicznego.

 

Dane techniczne

WYSTARCZAJĄCA SIŁA, ABY ZMIENIĆ ŚWIAT ROLNICTWA

Więcej żywności? większe zbiory? bardziej wymagające normy emisji spalin? Case IH pozwala Ci spełnić te wymogi, ponieważ ostatecznie w rolnictwie liczy się wykonanie pracy. Ciągniki Magnum w nowej stylistyce zostały skonstruowane z myślą o zapewnieniu mocy, wytrzymałości, komfortu i wydajności, jakich wymagają właściciele dużych gospodarstw. Case IH oferuje im niezawodną technologię i opłacalną inwestycję.

Model  Maks. moc silnika [kW/KM]  Maksymalna moc silnika [kw/KM]
Maks. przepływ oleju hydraulicznego [l/min] Przyrost momentu obrotowego
[%]
Maks. udźwig[kg]
MAGNUM 225
165 / 224 189 / 257 142 / 220 42 8.550
MAGNUM 250
185 / 252 210 / 285 142 / 220 46 9.130
MAGNUM 280
205 / 279 230 / 313 142 / 220 40 9.130
MAGNUM 310 227 / 309 254 / 345 142 / 220 40 10.200
MAGNUM 335 246 / 335 271 / 368 142 / 220 40 10.200

 


Zaawansowane systemy rolnictwa precyzyjnego AFS dostępne w ciągnikach Magnum mają znaczący wpływ na dokładność, która przekłada się na zwiększoną wydajność.
ISOBUS to narzędzie komunikacji pozwalające na sterowanie narzędziami kompatybilnymi ze standardem ISOBUS poprzez zintegrowany, dotykowy, kolorowy monitor dotykowy ciągnika AFS Pro.

 

Silnik

WIĘCEJ MOCY TO WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ.

 

W zastosowane w ciągnikach serii Magnum silniki diesel Common Rail z turbosprężarką i chłodnicą międzystopniową zapewniają maksymalną moc i większą wydajność. Ciągniki Magnum posiadają mocny układ hydrauliczny, wytrzymały podnośnik i wydajny WOM, pozwalające wykonać więcej pracy, kiedy musisz zasilać, podnosić i obniżać narzędzia

10sSILNIK
Silniki ciągników Magnum zostały skonstruowane, aby dostarczać maksymalną moc w sposób płynny i wydajny. Silniki sterowane elektronicznie oferują szczytowy wzrost mocy przy niskim zużyciu paliwa. Jeżeli prędkość obrotowa silnika spada pod obciążeniem, system Zarządzania Mocą Silnika (EPM) dostarcza dodatkowo do 37 KM. Dzięki takiemu wzrostowi mocy poradzisz sobie z najtrudniejszymi warunkami na polu i na drodze.

Technologia selektywnej redukcji katalitycznej SCR zwiększa moc, poprawia reakcję silnika, zmniejsza zużycie paliwa i zwiększa niezawodność silnika przy jednoczesnym obniżeniu poziomu emisji spalin. Oznacza to, że technologia SCR jest najlepszym rozwiązaniem dla silników stosowanych w ciągnikach Magnum.

Elektroniczny wtrysk paliwa stanowi aktualnie wyposażenie standardowe we wszystkich modelach, zapewniając optymalną wydajność i oszczędność. Dzięki wyższemu aż o 46% momentowi obrotowemu wynoszącemu 1504 Nm, nowa seria Magnum dysponuje ogromną siłą napędową. Ile konkurencyjnych ciągników o mocy 310 KM zapewnia przyrost mocy o 54 KM?
Silniki nowej serii Magnum są nie tylko potężne, ale również przyjazne dla środowiska dzięki niezwykłej ekonomice pracy. W sumie ciągniki serii Magnum przepracowały już 450 milionów godzin, udowadniając swoją niezawodność na drodze i w polu.

 

Kabina

PROSTOTA DAJĄCA PRZEWAGĘ.

12sInformacje uzyskiwane od klientów wyraźnie potwierdzają, że ciągniki Magnum wyposażone w Multicontroller oraz podłokietnik z intuicyjnym panelem sterującym ICP są najłatwiejsze w obsłudze. Zebraliśmy dane statystyczne i stwierdziliśmy, że w porównaniu z rozwiązaniami innych producentów, koncepcja sterowania Case IH pozwala zaoszczędzić niemal 30% czasu, jaki jest normalnie wymagany do zapoznania się w pełni z obsługą ciągnika.

Ciągnik, w którym czujesz się dobrze.

  • 360°widoczności to nieograniczone pole widzenia w każdym kierunku.
  • Bardzo niski poziom hałasu w kabinie.
  • Luksusowy fotel obrotowy zapewnia utrzymanie zdrowej pozycji siedzącej.
  • Łatwa regulacja koła kierownicy, fotela i podłokietnika Multicontrollera ułatwiają utrzymanie zdrowej pozycji siedzącej.
  • Płynna jazda dzięki opcjonalnemu fotelowi z amortyzacją, amortyzowanej osi przedniej i amortyzowanej kabinie.
  • Idealne środowisko pracy dzięki elektronicznemu układowi klimatyzacji.

16s15sPODŁOKIETNIK i MULTICONTROLLER?
Multicontroller, intuicyjny panel sterującym ICP oraz monitor dotykowy AFS Pro 700? oznacza, że wszystkie funkcje ciągnika zintegrowane są na podłokietniku. Wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz znajdują się w jednym miejscu: zmiana biegów, zmiana kierunku jazdy, regulacja prędkości obrotowej silnika, sekwencja na uwrociu, sterowanie elektronicznymi zaworami hydrauliki zewnętrznej, sterowanie tylnym podnośnikiem i wałkiem WOM, joystick. To przyjazne dla operatora środowisko pracy sprawia, że nawet nowicjusz wydajnie pracuje od pierwszego dnia.


WYŚWIETLACZ NA SŁUPKU ?A?
Wyświetlacze są jasne, przejrzyste oraz czytelne. Opcjonalny zintegrowany monitor osiągów dostarcza dodatkowych informacji o funkcjach ciągnika i danych, takich jak poślizg kół w procentach oraz uprawiona powierzchnia i przypomina o czynnościach konserwacyjnych. Operator ostrzegany jest również o zagrożeniach, a system automatycznego wyłączania silnika chroni Twoją maszynę, kiedy zachodzi taka konieczność.

ZRELAKSOWANY, ALE CZUJNY.
Automatyczny układ klimatyzacji pozwala na ustawienie idealnej temperatury, która zapewnia ciągłe uczucie komfortu.

14s 13s

 

Skrzynia biegów

SOLIDNA EFEKTYWNOŚĆ. 

24s AUTOMATYCZNA ZMIANA BIEGÓW.

11s

W zakresie siły pociągowej ciężko będzie pokonać sprawdzoną przekładnię ciągników Magnum Full Powershift z automatyczną zmianą biegów. Zapewnia ona niezwykle płynną zmianę przełożeń w zakresie prędkości od zera do 40 km/h. We wszystkich modelach jest też dostępna opcjonalna przekładnia biegów pełzających z 5 biegami do przodu i 2 do tyłu, aby umożliwić pracę z małą prędkością w szczególnych sytuacjach.

 

 

 

 

Układ napędowy

OPTYMALNA JAZDA ? NA POLU I PO DRODZE.

 

 
ŻADEN INNY CIĄGNIK UPRAWOWY NIE ZAPEWNI LEPSZEGO PROMIENIA SKRĘTU.
Magnum umożliwia wykonywanie precyzyjnych i ostrych skrętów oraz posiada solidną ramę, która gwarantuje wytrzymałość, jakiej potrzebujesz

2s

7s

Nowa seria Magnum umożliwia osiągnięcie wysokiej prędkości podczas jazdy po drodze oraz wysokiej produktywności w trakcie prac polowych. Jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali ciągnika o większej wszechstronności zastosowań. Dzięki funkcji automatycznego działania przekładni podczas jazdy na drodze Auto Road oraz szerokiemu zakresowi biegów, ciągniki Magnum doskonale sprawdzają się jako ciągniki rolnicze i pojazdy transportowe.

Nowy bieg 50 km/h zapewnia wysoką szybkość i produktywność, a bieg 40 km/h ECO ? oszczędność. 

Odpowiednie wyposażenie.
Przedłużenia błotników sprawiają, że opony są całkowicie zakryte. Dzięki temu woda opadowa z drogi nie stanowi zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.
Oświetlenie znajdujące się wokół ciągnika sygnalizuje Twoją obecność na drodze. Na życzenie dostępne są opony z bieżnikiem do terenów zielonych, które zapewniają optymalną ochronę podłoża podczas pracy w parkach. W przypadku wykorzystywania ciągnika do prac komunalnych lub transportowych solidne opony przemysłowe z blokowym wzorem bieżnika gwarantują stabilną jazdę po drodze i dłuższą żywotność na utwardzonym podłożu.Hydraulika

UKŁAD HYDRAULICZNY I WOM.

 

20s

Wzmacniany podnośnik i belka zaczepowa z elektroniczną kontrolą siły uciągu w standardzie zapewniają udźwig 7.416 kg w całym zakresie. Dzięki temu zyskujesz wszechstronność i możliwość stosowania szerszych i cięższych narzędzi. Funkcja kontroli limitu poślizgu z radarem pozwala na ustawienie maksymalnego poślizgu kół dla określonego zadania, natomiast system amortyzacji podnośnika redukuje drgania podczas transportu z podłączonym narzędziem.

17s

W zaawansowanym układzie hydraulicznym zastosowano pompę z kompensacją ciśnienia i przepływu PFC (Pressure Flow Compensating) oraz do sześciu elektro-hydraulicznych zaworów hydrauliki zewnętrznej. Dźwignie sterujące zaworów hydrauliki zewnętrznej można łatwo ustawić z fotela operatora.

Programowane regulatory czasowe zaworów pozwalają na ustawienie powtarzalnych czasów załączania z kabiny. Dostępne jest też dodatkowe przyłącze Power Beyond dla linii zasilania, powrotu, linii czujnikowej i spustu, co ułatwia podłączanie na przykład opryskiwacza.Przyłącze Power Beyond może zostać fabrycznie zainstalowane i zapewnia pełną kontrolę poprzez podłokietnik Multicontroller.

Wałek WOM o prędkości 1000 lub 540/1000 obr/min pozwala na zastosowanie dowolnego narzędzia.

18s

W ciągnikach Magnum wałek WOM jest hydraulicznie załączany i jest elektronicznie kontrolowany, co umożliwia płynne uruchamianie i zabezpiecza komponenty. Sprzęgło WOM znajduje się na górnym wałku, aby uzyskać bardziej cichą pracę. Wałek WOM można obracać, co ułatwia podłączanie narzędzi.

 

 

 

 

 

tabelkas

 

Broszura

Pobierz Broszurę informacyjną

pdf Pobierz Broszurę

    
    PROSTOTA TO OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY.
Ciągniki napędzane są przez technologię przyjazną dla użytkownika.
Najbardziej pomocna technologia to technologia, której nawet nie zauważasz,
jak na przykład system Automatycznego Zarządzania Wydajnością APM.
Optymalizuje on wydajność, podczas gdy operator może skoncentrować się na
zadaniu. Wystarczy wsiąść do ciągnika i rozpocząć pracę.DLA TYCH, KTÓRZY WYMAGAJĄ WIĘCEJ.
Zmieniają się cele, zmieniają się wymagania, zmienia się świat ? ale ilość godzin w ciągu
doby pozostaje niezmienna. I to właśnie dlatego proponujemy Ci Pumę. Wysoce wydajny
i wszechstronny ciągnik, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia wszystko, czego
potrzebujesz, aby wykonać codzienne zadania.     
    
    

Dane techniczne


W nowych ciągnikach PUMA? chodzi przede wszystkim o jedno: wydajność. Ciągniki PUMA oferują taką moc, jaka jest Ci potrzebna w zakresie podstawowej uprawy roli, pielęgnacji, siewu i najróżniejszych prac t