ciągniki rolnicze            ładowarki                 prasy i owijarki         wozy paszowe      maszyny zielonkowe      ładowacze czołowe       siewniki punktowe         wozy asenizacyjne

OFERTA MASZYN

Sklep edanex

esklep

 

 

Logo danex

 

Siedziba Główna Oddział Grajewo Oddział Wysokie Mazowieckie

Punkt Wystawowy

Suwałki

D. Krajewski, J. Siwik Spółka Jawna 19-200 Grajewo 18-200 Wysokie Mazowieckie 16-400 Suwałki
Rogienice Wielkie ul. Olszanka 27 Popowo 3A ul. Zambrowska 34 ul. Sportowa 23
18-516 Mały Płock kom. 606 445 100 kom. 604 957 248 kom. 602 599 300
NIP 291-018-65-92    

Punkt Wystawowy

Bielsk Podlaski

sprzedaż maszyn: tel. 86 279 15 65        

17-100 Bielsk Podlaski

sprzedaż części: tel. 86 279 19 19      ul. Żwirki i Figury 73
fax. 86 279 19 18      kom. 784 297 554
biuro@bmdanex.pl      
www.bmdanex.pl      

 

WYKAZ   TELEFONÓW  FIRMY BM DANEX

 

KSIĘGOWOŚĆ

Hanna Szeremet

Główna księgowa

86/279 15 65

wew. 83

ksiegowosc@bmdanex.pl

Dorota Siwik

Płatności/Faktury

86/279 15 65

wew. 77

d.siwik@bmdanex.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN - telefon stacjonarny 86/279 15 65

Leszek Domitrz

Dyrektor handlowy

606 434 534

wew. 71

l.domitrz@bmdanex.pl

Wojciech Boryszewski

Doradca klienta/Wydawanie maszyn

606 100 314

wew. 72

w.boryszewski@bmdanex.pl

Tomasz Hermanowski

Doradca handlowy klienta Przasnysz

604 145 100

 

t.hermanowski@bmdanex.pl

Tomasz Hermanowski

Doradca handlowy klienta Kolno

604 145 100

 

t.hermanowski@bmdanex.pl

Paweł Boguski

Doradca handlowy klienta Śniadowo

604 145 200

 

p.boguski@bmdanex.pl

Mariusz Uszyński

Doradca handlowy klienta Wysokie Mazowieckie

660 782 390

 

m.uszynski@bmdanex.pl

Janusz Chyliński

Doradca handlowy klienta  Mońki

602 236 100

 

j.chylinski@bmdanex.pl

Adam Golubiewski

Oddział Grajewo

 

 

606 445 100

 

a.golubiewski@bmdanex.pl

Doradca klienta

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY CZĘŚCI - telefon stacjonarny 86/279 19 19

Daniel Komorowski

Kierownik

600 151 559

wew. 62

d.komorowski@bmdanex.pl

Marcin Biedrzycki

Części zamienne/Serwis

604 145 400

wew. 63

m.biedrzycki@bmdanex.pl

Kazimierz Chojnowski

Doradca techniczno-handlowy

602 266 729

wew. 61

k.chojnowski@bmdanex.pl

Maciej Chojnowski

Doradca techniczno-handlowy

881 712 322

wew. 61

m.chojnowski@bmdanex.pl

Tomasz Giełgut

Informatyk

507 636 876

wew. 64

t.gielgut@bmdanex.pl

SERWIS

Marcin Biedrzycki

Doradca techniczno-serwisowy

604 145 400

wew. 63

serwis@bmdanex.pl

USŁUGI

Jarosław Siwik

 

606 648 578

wew. 84

j.siwik@bmdanex.pl

 

 

 

NASZE ODDZIAŁY

_______________________________________________________________________________________

 

Oddział Grajewo

Popowo 3 A

19-200 Grajewo

kom. 606 445 100

_____________________

Drukuj


 

Oddział Wysokie

Mazowieckie

18-200 Wysokie Mazowieckie

ul. Zambrowska 34

kom. 604 957 248

____________________

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

Maszyny rozlnicze - ciągniki Case IH, Prasy McHale, Ładowarki Manitou